Zafer Mahallesi Halı Yıkama

Zafer Mahallesi Kilim Halı Yıkama

Zafer Mahallesi Halı Yıkama servisi olarak 25 yıldır bu merkezdeyiz. Yıllardır binlerce müşterimize 100% müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veriyoruz. Tüm müşterilerimizin halılarını kendi halılarımız gibi özen göstererek, kurumsal bir anlayış ve ciddiyetle tertemiz yıkayıp teslim ediyoruz.

“Zafer Mahallesindeki Hanımların %90’ı Kilim Halı Yıkamayı Tercih Ediyor.”

Kilim halı yıkama 25 yıldır Bahçelievler Yenibosna ve yakın çevresine profesyonel temizlik hizmetleri veriyor. İşimize verdiğimiz değer ve %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile sizlerinde halı yıkama işlerine talibiz.

Firmamız çeyrek asırdır Bahçelievler’de bir aile firması olarak hizmet vermekte tüm müşterilerimizi komşularımız olarak görmekteyiz. Başlıca prensibimiz para kazanmaktan önce insan sağlığıdır. Buna göre bütün uygulama alanlarımızda sağlığa zararlı kimyasal içermeyen %100 doğal VEGAN deterjanlarla yıkama yapıyoruz.

Servisimiz teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanmaktadır. Avrupadan ithal özel makina parkurumuzda halılarınız el değmeden, sadece size özel yıkanıyor. Özel kurutma odalarımızda %99,9 oranında nemi alınarak, kuru ve tertemiz yıkanarak evlerinize geliyor.

Zafer mahallesi halı yıkama fiyatlarımız, günümüz piyasa koşullarına göre en ekonomik olacak şekilde özenle dizayn edilmiştir. Fiyatlarımız halı türlerine göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için şimdi bizi arayın!

Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme  

Halı Yıkamada %100 Hijyen Garantisi

Servisimiz kullandığı yöntemlerle halı diplerine yerleşmiş zararlıları %100’e varan oranlarda temizler. Firmamızı tercih eden müşterilerimiz arasında başta astım hastaları olmak üzere solunum rahatsızlığı yaşayan ve alerjisi olan birçok müşterimiz bulunmakta ve hizmetlerimizden son derece memnuniyetlerini dile getirmektedirler.

Aynı zamanda evcil hayvan kalıntılarınıda %100 oranında temizliyoruz. Koku ve hayvan dışkısı dahil hiçbir leke ve kötü kokuya kilim halı yıkama yöntemlerinden sonra yer yoktur.

Zafer Mahallesi Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme  
Kilim Halı Yıkama Uyarıyor: Ortalama bir ev halısının haftada 3 kere elektrik süpürgesi ile süpürülmesi ve minimum 3 ila 6 ayda bir profesyonel bir servis tarafından yıkanması önerilmektedir.

Sizde profesyonel bir halı yıkama deneyimi için şimdi bizi arayın! KİLİM HALI YIKAMA

Sosyal Medyada Bize Katılın. Kampanya ve Etkinliklerden İlk Sizin Haberiniz Olsun.

Son Güncelleme: Nis 28, 2021 @ 10:57

Call Now ButtonHızlı Arama