Hürriyet Mahallesi Halı Yıkama

Hürriyet Mahallesi Kilim Halı Yıkama

Hürriyet Mahallesi Halı Yıkama Türkiye’nin en büyük halı yıkama kompleksi 25 yılı aşkın süredir hizmetinizdedir. Merkezi Bahçelievler’de bulunan kilim halı yıkama 5000m² kapalı alanda günlük 2000m² halı yıkama kapasitesi ile İstanbul Avrupa Yakasında tüm ilçelerde geniş servis ağı ile 15 yıldır hizmetinizdedir.

Hürriyet Mahallesi Kilim Halı Yıkama

Dikkat! Kilim Halı Yıkama Uyarıyor. Halılarınızı, yetki belgesi olmayan firmalara emanet etmeyin. Oto yıkama vb. yerlerde yıkanan halılar, eskisinden daha çok bakteri taşır ve ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.

Firmamızda halılarınız hangi işlemlerden geçiyor?

  1. Ücretsiz Servis
  2. Toz Alma
  3. Yıkama İşlemi
  4. Durulama İşlemi
  5. Sıkma İşlemi
  6. Kurutma İşlemi
  7. Kalite Kontrol
  8. Paketleme
  9. Teslimat

Hürriyet mahallesi halı yıkama servisinde halılarınız sadece size özel yıkanır, bu sayede başka birinin halıları ile temas etmemesi sağlanmış olur.

Bahçelievler’de 25 Yılda 30 Milyon m² Halı Yıkadık!

Hürriyet Mahallesi Kilim Halı Yıkama servisi olarak müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz ve halılarınızı söz verdiğimiz saatte alıp, yine söz verdiğimiz gün ve saatte teslim ediyoruz.

Halılarınız servisimizde %100 oranında tüm virüs, bakteri ve mayt gibi zararlılardan arınmış olarak temizleniyor. Yıkama işlemlerimizin tamamında sağlığa zararlı kimyasallar içermeyen, tamamen doğal VEGAN deterjanlar kullanıyoruz.

Halılarınız, özel makina parkurumuzda el değmeden kişiye özel yıkama işlemlerinden geçiyor ve yine el değmeden paketlenerek güvenli bir şekilde adresinize teslim ediliyor.

Kilim halı yıkamada her halının üzerinde bulunan üretici firma talimatnamesi doğrultusunda yıkama yapılmaktadır. Talimatname dışında hiçbir işlem uygulanmaz. Bazı inatçı lekeler talimatnamelere uygun temizlik yöntemleri ile temizlenmeyebilir bu gibi durumlarda müşteri bilgilendirilir ve gerekirse tekrar yıkanarak teslim edilir.

Dünyaca yapılan araştırmalarda ortalama bir ev halısında tuvalet klozetlerinden 20 kat fazla bakteri bulunmaktadır. Bu bağlamda uzmanlar minimum her altı ayda bir profesyonel temizliği önermektedir.

Servisimizden hizmet alan müşterilerimizin tamamı hizmetlerimizden memnun kaldıklarını bildirmekte ve buna göre müşteri portföyümüz tavsiye üzerine oluşmaktadır.

Hürriyet Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatlarımız, halı türüne göre değişkenlik göstermektedir. Her halının kendine has bir temizlik yöntemi bulunduğundan hiçbir profesyonel halı yıkama firmasında sabit fiyat politikası uygulanamamaktadır. Fiyatlarımız için şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcisi yetkililerimiz günboyu çağrılarınızı bekliyorlar.

Evde uygulayabileceğiniz Halıdan Çay Lekesi Nasıl Çıkar Bloğumuzda ilginizi çekebilir.  https://www.kilimhaliyikama.com/halidan-cay-lekesi-nasil-cikar/
Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme  
Sosyal Medyada Bize Katılın. Kampanya ve Etkinliklerden İlk Sizin Haberiniz Olsun.

 

Son Güncelleme: May 1, 2020 @ 00:01

Call Now ButtonHızlı Arama