İhlas Yuva Halı Yıkama

ihlas yıva halı yıkama

İhlas Yuva Yenibosna Halı Yıkama

İhlas Yuva Halı Yıkama servisi olarak çeyrek asırlık tecrübemizle Yenibosna ve yakın çevresine profesyonel halı, koltuk, yatak, yorgan, battaniye, stor perde gibi eşyalarınızın temizliğini yapıyoruz.

İşletmemizde kişiye özel yıkama sistemleri bulunmaktadır. Bu sayede eşyalarınız başkalarının eşyaları ile temas etmeden ve neredeyse el değmeden %100 oranında hijyenik bir temizlikten geçmektedir.

İhlas Yuva halı yıkama servisini neden tercih etmelisiniz?

Öncelikle insan sağlığına büyük önem veriyoruz Bu yüzden tüm yıkama işlemlerimizde Vegan (Doğal) deterjanlar kullanıyoruz.

Avrupa’dan ithal özel makina parkurumuz her ünitesinde tek bir eşyayı yıkayacak şekilde dizayn edilmiştir. Bu sayede kişiye özel yıkama sağlanmış olmaktadır.

Özel geliştirilmiş endüstriyel makinalarımız halılarınıza derinlemesine nüfuz ederek en derinlerdeki mayt, akar ve zararlıları hav aralıklarından söküp atarak uzun süre hijyenik kalmasını sağlar. Bu aynı zamanda bakteri oluşumunuda önler ve virüslerin buralarda hayatta kalmasının önüne geçmiş olur.

Pratik Bilgiler Bölümümüz de Yer Alan Halıdan Çay Lekesi Nasıl Çıkar Bloğumuz da ilginizi çekebilir.  https://www.kilimhaliyikama.com/halidan-cay-lekesi-nasil-cikar/
Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme  
Sosyal Medyada Bize Katılın. Kampanya ve Etkinliklerden İlk Sizin Haberiniz Olsun.

Son Güncelleme: Nis 30, 2020 @ 23:22

Call Now ButtonHızlı Arama