Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Kilim Halı Yıkama Fabrikası

Halkalı halı yıkama hizmetleri, derinlemesine temizlik, evcil hayvan kokusu giderme ve profesyonel halı bakımı konularında uzman halı yıkama çözüm ortağınızdır. Halkalı’da 10 yılı aşkın süredir uzman temizlik hizmetleri veriyoruz. Yüksek kaliteli ekipman ve deterjanlar eşliğinde eşyalarınızdaki tüm zararlıları %100 temizliyoruz.

Kilim halı yıkama, Halkalı, Atakent, Küçükçekmece, Sefaköy, Bahçeşehir, Başakşehir, Kayaşehir ve Ispartakule’de hızlı servis olanağı sunmaktadır.

Halılarınız 3 Günde Teslim!

Ekip arkadaşlarımızı, eğitimli ve temizlik işine tutkulu kişilerden oluşturduk. Herbiri kendi iş kolunda uzman ve işini severek yapan kişilerden oluşmaktadır.

Halkalı Halı Yıkama Fiyatları

Halkalı halı yıkama fiyatları çok ekonomiktir. Üstün kaliteli temizlik uygulamalarımızı piyasanın en ucuz fiyatlarıyla sunuyoruz. Müşterilerimizin hepsi fiyat politikamızdan memnun olduklarını bildiriyorlar.

Halkalı Koltuk – Yatak Yıkama

Koltuk ve yatak yıkama hizmetlerimizi evinizde gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz tüm uygulamalarımızı birebir görüyor ve müşteri tamam diyene kadar temizliği bırakmıyoruz. Her türlü leke, evcil hayvan kokusu ve zararlı toz akarlarından, mikroorganizmalara kadar tamamını temizliyoruz.

Koltuk ve Yatak yıkama hizmeti için önceden randevu almanız gerekir. Birlikte belirleyeceğimiz zaman aralığında hizmetiniz gerçekleştirilecektir. Yıkama sonrasında eşyalarınız tam olarak kurumadan kullanmamanızı öneririz.

Ortalama kuruma süresi, 3 ila 6 saat arasında değişmektedir. Pencerelerin açılması, vantilatör kullanımı veya havalandırma gibi unsurlar daha çabuk kurumasını sağlayabilir.

Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme  

Halkalı en yakın halı yıkama şirketinde, tüm işlemler profesyonel süreçleri içerir. Her halı ile özel olarak ilgileniriz. Lekesi, yırtığı, kokusu varsa gereken müdahaleyi yaparız. İşimiz bittiğinde halılarınız ilk günkü gibi canlı renklerine kavuşur. Üstelik, şimdi uzun süreli koruma sağlayan çok özel çözeltiler kullanıyoruz.

Hizmetlerimizden memnun kalan müşterilerimiz, Google üzerinden işletmemiz hakkında görüşlerini paylaştılar. İncelemek için tıklayın.

Call Now ButtonHızlı Arama