Bağcılar Halı Yıkama

Bağcılar Halı Yıkama

Bağcılar Halı Yıkama

Bağcılar halı yıkama fabrikası olarak Türkiye’de ilk defa kişiye özel halı yıkama sistemlerini kurduk. Kişiye özel halı yıkama sisteminde halılarınız başka hiçbir halı ile temas etmeden, yalnızca size özel ve el değmeden yıkanmaktadır.

Sistemlerimiz her yıkama ünitesinde yalnızca tek bir halı yıkama işlemi yapabilmekte ve her seferinde temiz, taze su kullanılmaktadır. Her yıkama sonrası, sistem kendisini dezenfekte eder. Bu sayede herhangi bir bulaşı söz konusu olmamaktadır.

Bugün profesyonel bir halı yıkamatmak için servisimizi arayın!

Bağcılar Halı Yıkama Numarası:

Bağcılar Halı Yıkama Fiyatları

Bağcılar halı yıkama firmaları arasında verdiğimiz hizmet kalitesi ve piyasa koşullarına göre fiyatlarımızı en ekonomik şekilde dizayn ettik. Her halının kendine has bir dokuma, boya ve hammaddesi bulunduğundan, halı yıkama fiyatları değişkenlikler göstermektedir. En sağlıklı fiyatlamayı yapabilmemiz için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz günboyu çağrılarınızı bekliyorlar.

Bağcılar halı yıkama firmaları bulabileceğiniz birçok servise ev sahipliği yapıyor. Ancak Kilim Halı Yıkama’nın size sunduğu, başta %100 hijyen ve sıfır bulaşı riski gibi hizmetleri yalnızca servisimizden alabilirsiniz.

İşletmemizde sağlığınıza zarar verebilecek kimyasallar barındıran deterjanlar kullanılmamaktadır. %100 doğal ve vegan halı şampuanları tercih ediyoruz. Patentli yıkama yöntemlerimiz sayesinde halılarınız ilk günkü canlılığına yeniden kavuşuyor. Ayrıca firmamız halı üreticileri tarafından belirlenen temizlik talimatları dışında hiçbir işlem yapmamaktadır. Hali Yikama talimatnameniz halı üzerinde veya ek olarak üreticiniz tarafından verilen, garanti ve kullanım koşulları belgelerinde bulabilirsiniz.

Servisimiz, Bağcılar’ın tüm mahallelerine aynı gün servis hizmeti sunmaktadır. Halılarınızı mükemmel yıkama uygulamalarımızdan geçirdikten sonra söz verdiğimiz gün ve saatte adresinize mutlaka teslim ederiz.

İlginizi çekecek içerikler için bağlantıya tıklayın. https://www.kilimhaliyikama.com/gunesli-hali-yikama/ blogumuzda sizler için harika içerikler hazırladık.

Bağcılar Mahallesi
Bağlar Mahallesi
Barbaros Mahallesi
Çınar Mahallesi
Demirkapı Mahallesi
Evren Mahallesi
Fatih Mahallesi
Fevziçakmak Mahallesi
Göztepe Mahallesi
Güneşli Mahallesi
Hürriyet Mahallesi
İstoç Otomat Mahallesi
İnönü Mahallesi
İstoç
Kazımkarabekir Mahallesi
Kemalpaşa Mahallesi
Kirazlı Mahallesi
Mahmutbey Mahallesi
Sancaktepe Mahallesi
Yavuzselim Mahallesi
Yenigün Mahallesi
Yenimahalle Mahallesi
Yıldıztepe Mahallesi
Yüzyıl(100.yıl) Mahallesi

Sosyal Medyada Bize Katılın. Kampanya ve Etkinliklerden İlk Sizin Haberiniz Olsun.

 

Son Güncelleme: Mar 31, 2021 @ 14:10

Call Now ButtonHızlı Arama