Ataköy Halı Yıkama

Ataköy Halı Yıkama

Ataköy Halı Yıkama Servisi

Ataköy halı yıkama servisi, eğitimli teknisyenleri, doğal vegan deterjanları ve son teknoloji ürünü, kişiye özel yıkama parkuru ile Ataköy 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ve 8. kısımlar için süper hızlı servis hizmeti sunmaktadır.

Servisimizde yeni tip COVID-19 pantemisi sürecinde, kişiye özel yıkama sistemleri kullanılmaktadır. İşletmemiz, güvenli ve ödüllü yıkama yöntemleri ile bilinen tüm zararlıları sadece 5 dakika içinde halılarınızdan temizler.

Neden Kilim Halı Yıkama?

Kilim halı yıkama servisi 25 yıldır Ataköy ve yakın çevresinde yerel bir temizlik şirketidir. Üstün hizmet kalitesini ekonomik fiyat politikası ile birleştirerek %100 müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır. Müşterilerimizin sağlığı ve verdiğimiz hizmet kalitesi bizim için para kazanmaktan önce gelir. Bu sayede hizmet verdiğimiz bölgelerde bugüne kadar 300.000 üzerinde mutlu müşteriye sahibiz ve bugüne kadar 50 milyon m² halı yıkama hizmetini başarı ile gerçekleştirdik.

Ataköy halı yıkama servisi olarak teknolojiyi yakından takip ediyoruz, her yıl hizmet kalitemizi revize ederek müşterilerimize bambaşka bir halı yıkama deneyimi sunuyoruz.

Ataköy Halı Yıkama Fiyatları

Servisimiz pandemi sürecinde oluşan ağır ekonomik şartlara karşı hiçbir şekilde zam yapmamıştır. Geçen yılın fiyatları ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Üstelik hizmet kalitemizden asla taviz vermiyoruz.

Halı yıkama fiyatları, halı türü ve inatçı leke uygulamalarına bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. En iyi fiyatlandırmayı yapabilmemiz için bize halılarınızın görsellerini WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz. Böylelikle yapılacak işlemlerin önceden tespiti ve en doğru fiyatlamayı yapabilmekteyiz.

İşletmemizde halı üreticileri talimatlarına uygun olarak temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir. Talimatlar dışında ekstra bir işlem uygulanmaz. Yine de bazı inatçı lekelerde, talimatlara uygun yıkama yöntemleri işe yaramayabilir. Bu gibi durumlar, bazen halıyı kurtarmaktaki son şans olarak değerlendirilir ve müşteri önceden bilgilendirilerek onaya müteakip işlem yapılabilir. Talimatlar dışındaki hiçbir işlemin garantisi yoktur.

 

Sosyal Medyada Bize Katılın. Kampanya ve Etkinliklerden İlk Sizin Haberiniz Olsun.

Son Güncelleme: Eki 6, 2020 @ 23:09

Call Now ButtonHızlı Arama