Güneşli Halı Yıkama

Güneşli Halı Yıkama

Güneşli Halı Yıkama Hizmetleri

Güneşli halı yıkama servisinde kişiye özel halı yıkama sistemleri bulunmaktadır.

Kişiye özel yıkama nedir?

Kişiye özel yıkama sisteminde halılarınız başkalarının halıları ile hiçbir şekilde temas etmeden yıkanmaktadır, Sistemlerimizin her ünitesi, sadece tek bir halı yıkanabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Bu sayede %100 hijyenin ilk aşaması gerçekleştirilmiş olmaktadır.

Halılarınız Kilim Halı Yıkama’da Güvende

Servisimiz, insan sağlığına verdiği önemi, çalışma ortamının tamamında uygulamaktadır. Kovid-19 önlemleri kapsamında tüm tedbirler, çalışanlarımız ve müşterilerimizin sağlığı için her türlü önlem maksimum düzeyde alınmış ve alınmaktadır.

Güneşli halı yıkama firması arayan müşterilerimiz, servisimizde tüm eşyalarını güvenle yıkatabilirler. Temizlik işlemlerimizde sağlığa zararlı kimyasallar içeren deterjanlar kullanmıyoruz. Tamamen doğal deterjanlar tercih ediyoruz.

Halılarınızı üretici talimatnamesine uygun şekilde temizliyor, talimatname dışında hiçbir işlem uygulamıyoruz. Halı yıkama talimatnameniz halınızın üzerindeki üretici etiketinde bulunmaktadır.

(Ancak bazı durumlarda inatçı lekeler için farklı yöntemler kullanabilmekteyiz. Bu gibi durumlarda önceden müşteri bilgilendirilmektedir. Onay almadan uygulama yapılmaz. Bu işlemlerin yapılamadığı durumlarda bazı inatçı lekeler çıkarılamayabilir.)

Bağcılar Güneşli Halı Yıkama Fiyatları

Fiyatlarımız, artan maliyetler ve piyasa koşullarına oranla en ekonomik şekilde dizayn edilmiştir. Fiyatlarımızda bu yıl zam yapılmamış, geçen yılın fiyatları ile devam edilmektedir. Güneşli’de 3.000 mutlu müşterimiz, hizmetlerimizi hem ekonomik hem de hizmet kalitesi olarak yakın çevrelerine de tavsiye ediyor, bu sayede kitlemiz her geçen gün genişlemektedir.

Temizlik uzmanları, ortalama bir Türk evi halılarının en az 6 ayda bir profesyonel bir serviste yıkanmasını öneriyorlar, bunun sebebi; Halılar, mayt, akar ve bakteriler için harika bir üreme ortamı sunmaktadır. Bu zararlılar başta, alerjisi olanlar ve astım hastaları gibi kronik rahatsızlığı bulunan insanlar için son derece riskli bir ortam oluşturmaktadır.

Halılarınızın profesyonel bir serviste yıkanması aynı zamanda odanızın hava kalitesini ciddi oranda düzeltecektir. Sağlığınız için halılarınızı haftada en az 2 kez süpürün ve en az 6 ayda bir profesyonel halı yıkama servisinde temizletin.

Güneşli’de profesyonel bir halı yıkama servisi arıyorsanız bugün servisimizi arayabilirsiniz.

Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme  
Sosyal Medyada Bize Katılın. Kampanya ve Etkinliklerden İlk Sizin Haberiniz Olsun.

Son Güncelleme: Mar 24, 2021 @ 18:24

Call Now ButtonHızlı Arama