Yenibosna Halı Yıkama

Yenibosna Kilim Halı Yıkama

Yenibosna halı yıkama servisi olarak çeyrek asırdır Bahçelievler’de her çeşit halı, yorgan, battaniye, stor perde yıkama, halı tamiri ve koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Eğitimli personellerimiz ve endüstriyel alt yapımız tüm eşyalarınızı el değmeden, %100 hijyenik bir yıkamaya göre titizlikle dizayn edilmiştir.

Yenibosna Halı Yıkama Hizmetleri

Dikkat! Yenibosna Halı Yıkama Uyarıyor. Halılarınızı, yetki belgesi olmayan firmalara emanet etmeyin. Oto yıkama vb. yerlerde yıkanan halılar, eskisinden daha çok bakteri taşır ve ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.

Firmamız, Yenibosna’da çeyrek asırdır binlerce müşterisine başarı ile hizmet veriyor. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bölgede bugüne kadar yaklaşık 20 milyon m² halı yıkama işlemi gerçekleştirdik.

Tam otomatik makina parkurumuzda halılarınız neredeyse el değmeden, sadece size özel yıkanır. Tüm temizlik işlemlerimizde VEGAN deterjanlar tercih ediyoruz. Sağlığınız bizim için para kazanmaktan önce gelir bu yüzden halı yıkama fiyatlarımızı piyasa koşullarında en ekonomik olacak biçimde şekillendirdik.

Evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz pratik ve basit temizlik yöntemlerine ait bilgilerin sunulduğu https://www.kilimhaliyikama.com/kategori/pratik-bilgiler/ kategorimizi mutlaka inceleyin.
Her eve lazım olan, güncel pratik bilgileri sizler için özel olarak derledik.

Yenibosna halı yıkama servisi eşyalarınızı söz verdiği zamanda teslim etme garantisi veriyor. Hiçbir müşterimizin bu anlamda maduriyet yaşamasına tahammülümüz yoktur. İyi bir esnaf için söz senettir düsturundan yola çıkarak süper hızlı servis hizmeti veriyoruz.

Yenibosna Koltuk Yıkama

Servisimiz aynı zamanda koltuk yıkama hizmetide vermektedir. Tüm koltuklarınızı %99,9 oranında hijyen garantisi ile temizliyoruz. Koltuk yıkama hizmetlerimiz adresinizde gerçekleşiyor ve siz onay verene kadar temizlik işlemi devam ediyor. Ortalama kuruma süresi 3 saattir. Koltuk yıkama hizmeti almak için önceden randevu almalısınız.

Şimdi Randevu al:

Yenibosna Yorgan – Yastık – Battaniye Yıkama

Yenibosna halı yıkama servisinde yorgan, yastık ve battaniyelerinizide üstün kalitede yıkatabilirsiniz. Elmas kazan özellikli endüstriyel makinalarımız tarafından yıkanan eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmez, ilk günkü gibi tertemiz yıkanır.

Yenibosna Stor Perde Yıkama

Stor ve Zebra perdeleriniz profesyonel ekiplerimizce yerinden garantili olarak sökülür ve yıkama işleminden sonra tekrar monte edilir. Herhangi bir deformasyon, kırılma gibi bir durumda firmamız hasarınızı garanti eder.

Yenibosna Halı Tamiri

Yenibosna halı tamiri işleriniz işinin ehli 50 yıllık ustalarımızca gerçekleştirilmektedir. Ustalarımız her türlü el dokuma ve antika halılarınızda dahil olmak üzere tüm halılarınızı aslına uygun olarak tamir etmektedir. Saçak tamiri işlemlerimiz büyük bir titizlikle gerçekleştirilir.

Tüm eşyalarınızı profesyonellere teslim edin, içiniz rahat, eviniz pak olsun.

Şimdi profesyonel temizlik hizmeti alın:

Firmamızı facebookta takip edin, ortalama her ay yapılan kampanya ve etkinliklerden önce sizin haberiniz olsun. https://www.facebook.com/kilimhaliyikamaservisi/

“İşini aşkla yapan, dünya’yı sırtında taşır.”

Yenibosna Kilim Halı Yıkama

 

Son Güncelleme: May 5, 2020 @ 10:54

Yenibosna Halı Yıkama” te bir düşünce

  1. Serpil Beştaş diyor ki:

    Yenibosna halı yıkama firması ararken komşumuza geldiler tevafuk işte, baktım komşumun halıları baya temiz yıkanmıştı numaralarını alıp aradım ve servisleri 10 dakika sonra geri gelip halılarımı aldılar çok iyi ya.. halılarım gelince tekrar yazacağım buraya sonucunu

Yorumlar kapalıdır.

Call Now ButtonHızlı Arama