Yayla Halı Yıkama

Yayla Halı Yıkama

Yayla Halı Yıkama

Yayla halı yıkama servis hizmetleri kurumsal, güler yüzlü, profesyonel hizmet anlayışı ve %100 hijyen garantisini en ekonomik fiyat politikası ile sunuyor. Halılarınızı gerçek bir profesyonel serviste yıkatmak istiyorsanız bugün servisimizi arayabilirsiniz.

Halılarınız servisimizde, kişiye özel yıkama sistemi ile hiçbir bulaşı riski olmadan itina ile yıkanıyor. Sistem her ünitesinde temiz ve taze su ile yıkama yapmakta, her yıkama sonunda otomatik olarak kendisini dezenfekte etmektedir.

İşletmemiz sağlığınıza zarar verebilecek hiçbir kimyasalı kullanmaz! Tamamen doğal ve vegan halı şampuanları kullanıyoruz. Bu sayede halılarınız ilk günkü parlaklığında ve uzun süre hijyenik kalması sağlanıyor.

Kilim halı yıkama yayla mahallesinde 20 yıldır profesyonel hali yikama hizmeti vermektedir. İşletmemiz bölgesel bir aile şirketidir. Müşterilerimizin tamamı komşularımızdır ve buna göre tüm hizmetlerimiz samimi bir ortamda gerçekleştirilmektedir.

Bölgenizde, yayla halı yıkama aramalarınızda onlarca halı yıkamacı bulabilirsiniz ancak, Kilim halı yıkamanın sunacağı hijyen ve fiyat politikasını hiçbir yerde bulamazsınız.

Halılarınızın profesyonel bir yıkamacı tarafından yıkanmasını istiyor musunuz? Bugün bizi arayın!

Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme  
Sosyal Medyada Bize Katılın. Kampanya ve Etkinliklerden İlk Sizin Haberiniz Olsun.
Call Now ButtonHızlı Arama