Soğanlı Halı Yıkama

Soğanlı Kilim Halı Yıkama

Soğanlı Halı Yıkama Hizmetleri

Soğanlı halı yıkama servisi olarak, yaşam kalitesine katkıda bulunacak temizlik çözümleri sunuyoruz. Halı yıkama yöntemlerimiz, patentli yıkama sistemi tarafından, kişiye özel olarak yapılmaktadır.

Türkiye’de bir ilk olan kişiye özel yıkama ile hiçbir şekilde başkalarının eşyaları ile temas etmeden %100 oranında hijyen sağlanıyor. Ayrıca başka müşteri eşyalarından, sizin eşyalarınıza da kesinlikle herhangi bir bulaşı olması söz konusu değil.

Halılarınız sistemlerimizde tamamen el değmeden, tam otomatik yıkama sistemlerimizde yıkanır. Sistemin her ünitesinde sadece tek bir halı yıkama kapasitesi bulunmakta ve her uygulama sonrasında sistem kendisini otomatik olarak dezenfekte etmektedir.

Soğanlı halı yıkama servisinde yıkanan halılarınız ilk günkü parlaklığında ve halı hav aralıklarına yerleşmiş olan akar, mayt ve zararlı mikro organizmalara karşı uzun süre dayanır. Bu süreyi daha da uzatmak için evde uygulayabileceğiniz yöntemleri https://www.kilimhaliyikama.com/kategori/pratik-bilgiler/ blogumuzdan inceleyin.

Soğanlı Halı Yıkama Fiyatları

Fiyatlarımız, verdiğimiz hizmete ve mevcut piyasa koşullarına göre en ekonomik olacak şekilde tasarlanmıştır. Her halının kendine has bir yıkama yöntemi ve bir üretici talimat belgesi bulunmaktadır. Servisimiz bu talimatlara göre yıkama yapmakta ve talimatlar dışında hiçbir işlem yapılmamaktadır. Buna göre her halının kendine özel bir fiyatı bulunur.

En sağlıklı fiyatlandırmayı almak için bugün bizi arayın!

Profesyonel halı yıkamacınız Soğanlı Kilim Halı Yıkama sağlıklı günler diler.

Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme  
Sosyal Medyada Bize Katılın. Kampanya ve Etkinliklerden İlk Sizin Haberiniz Olsun.
Soğanlı Kilim Halı Yıkama
Soğanlı Kilim Halı Yıkama
Call Now ButtonHızlı Arama