Şirinevler Halı Yıkama

Şirinevler Halı Yıkama

Şirinevler Halı Yıkama Servisi

Şirinevler Halı Yıkama Servisi 5000 m² kapalı halı yıkama tesislerinde, günlük 2000 m² halı yıkama kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük halı yıkama kompleksidir. Sizde profesyonel bir halı yıkama hizmeti almak istemez misiniz?

Şirinevler halı yıkama servisi 25 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerine hizmet veriyor. Her yıl yaptığımız yeniliklerle sektöre getirdiğimiz yeni soluk, halı yıkama sektöründeki hizmet anlayışı çıtasını daima yukarılara çıkarıyor.

%100 müşteri memnuniyeti parolası ile çıktığımız bu yolda Türkiye’nin en iyi halı yıkama servisi olmak en değerli hizmet politikamızdır.

Şirinevler Halı Yıkama Servisinde halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan yıkanır.”

Dikkat! Şirinevler Halı Yıkama Uyarıyor. Halılarınızı, yetki belgesi olmayan firmalara emanet etmeyin. Oto yıkama vb. yerlerde yıkanan halılar, eskisinden daha çok bakteri taşır ve ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.

Şirinevler halı yıkamada halılarınız hangi işlemlerden geçiyor?

  • Ücretsiz Servis
  • Toz Alma
  • Yıkama
  • Durulama
  • Sıkma
  • Kurutma
  • Kalite Kontrol
  • Paketleme
  • Teslimat

Kilim halı yıkama Türkiye’de ilk kez, “Kişiye Özel Halı Yıkama” sistemini 2019’da hayata geçirmiştir. Kişiye özel halı yıkama sisteminde halılarınız başkalarının halıları ile temas etmez. Sadece size özel bir yıkama işleminden geçer, böylece herhangi bir bulaşı söz konusu dahi olmaz.

Kovid-19 önlemleri kapsamında kişiye özel yıkama sistemi artık çok önemli bir yere sahip olmuştur. Kilim halı yıkama insan sağlığına verdiği değeri kovid-19’dan tam bir yıl önce kişiye özel yıkama sistemini kurarak önemli bir adım atmıştır.

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığı bizim için para kazanmaktan önce gelir. Buna göre işletmemizde kovid-19 önlemleri en üst düzeyde alınmıştır. Halılarınızı servisimizde güvenle yıkatabilirsiniz.

İşletmemizde sağlığa zararlı kimyasallar kullanılmaz, tamamen doğal ve vegan deterjanlar tercih ediyoruz.

Şirinevler’de ortalama bir evin halıları en az 6 ayda bir profesyonel servislerce temizlenmelidir. Bunun dışında evinizde haftada en az 2 kez halılarınızın rutin bakımlarını yapınız.

Sağlıklı günler dileriz.

Pratik Bilgiler bloğumuzda, evde uygulayabileceğiniz leke çıkarma yöntemlerine ait geniş bir rehber bulabilirsiniz.

Halılarınızın yıkanma zamanı mı geldi? Bugün bizi arayın.

Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme  
Sosyal Medyada Bize Katılın. Kampanya ve Etkinliklerden İlk Sizin Haberiniz Olsun.
Şirinevler Halı Yıkama
Şirinevler Halı Yıkama

 

Son Güncelleme: May 5, 2020 @ 15:23

 

 

Call Now ButtonHızlı Arama