Kocasinan Halı Yıkama

Kocasinan Halı Yıkama Hizmetleri

Kocasinan Halı Yıkama

Kocasinan Halı Yıkama Servisinde halılarınız ilk günkü berraklığında ve %100 hijyen garantili yıkanır.

Türkiye’nin en büyük halı yıkama kompleksi Kocasinan Halı Yıkama 5000 mžž² kapalı halı yıkama alanında, günde 2000 m² halı yıkama kapasitesi ile halı yıkama sektörünün öncü kuruluşlarından biridir.

Kocasinan Halı Yıkama
Kocasinan Halı Yıkama
Uzman Uyarısı: Temizlik uzmanları, halılarınızı yılda en az iki kez profesyonelce temizletmenizi tavsiye ediyor.

Kocasinan halı yıkama servisinde Avrupa’nın bir numarası ERA111 endüstriyel naturemax halı şampuanları kullanılmaktadır. Era111 halılara derinlemesine nüfuz eder ve mükemmel bir temizlik deneyimi sunar. Era111, antibakteriyel, antialerjik ve antistatik özelliklere sahiptir.

Kocasinan Halı Yıkama
Kocasinan Halı Yıkama
Pratik Bilgiler
Dikkat! Kilim Halı Yıkama Uyarıyor. Halılarınızı, yetki belgesi olmayan firmalara emanet etmeyin. Oto yıkama vb. yerlerde yıkanan halılar, eskisinden daha çok bakteri taşır ve ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.

Evimizin vazgeçilmezi halılar, hem evimizin dekorunu tamamlar hem de daha kaliteli bir yaşam alanı sağlar.
Ayrıca ısı ve ses yalıtımı içinde büyük katkıları olur.

Kocasinan Halı Yıkama Fiyatları

Kocasinan Halı Yıkama Fiyatları
Kocasinan Halı Yıkama Fiyatları

İşletmemiz Kocasinan halı yıkama fiyatlarını, piyasa koşullarına göre en ekonomik olacak şekilde dizayn etmiştir. Halı türü, inatçı leke ve kötü koku giderme gibi ekstra işlemler halı yıkama fiyatlarında belirleyici etkenlerdir. En sağlıklı fiyatlama için bizimle WhatsApp veya telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size her konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklar.

Kocasinan Koltuk Yıkama

Kocasinan Koltuk Yıkama
Kocasinan Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama uygulamalarımız kocasinan ve yakın çevrede adresinizde gerçekleştirilmektedir. Uzman ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımız sayesinde koltuk, kanepe ve yataklarınızda zararlı bakterilerden eser kalmaz. Uzun süre koruma sağlayan, ödüllü yıkama yöntemlerimizle sağlığınız emin ellerde.

Kocasinan Stor Perde Yıkama

Kocasinan Stor Perde Yıkama
Kocasinan Stor Perde Yıkama

Stor perdeler, evlerde son dönemin favori aksesuarlarından biridir. Ergonomik yapısı ve şık tasarımları ile öne çıkan stor perdeler bir o kadar da zor temizlenen, hassas ürünlerdir.

İşletmemiz stor perdelerinizi garantili olarak söker, temizler ve tekrar monte eder. Bu sayede hiçbir sorun yaşamadan stor perdelerinizi tertemiz, uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Kocasinan Halı Tamiri

Kocasinan Halı Tamiri
Kocasinan Halı Tamiri

İşletmemiz, Türkiye genelinde her türlü halı tamiri işlerinizi profesyonel olarak gerçekleştirir. Antika, el dokuma ve aile yadigarı halılarınızı asırlık ustalarımız titizlikle tadil etmektedir. Tamiri yapılan alan işlem sonunda kesinlikle belli olmaz. Orjinaline uygun olarak tamir işlemi gerçekleştirilir. Aynı zamanda saçak tamiri ve değişik saçak seçeneklerimizde bulunmaktadır.

İdda ediyoruz! Kocasinan’da birçok halı yıkama firması bulabilirsiniz, ancak hiçbirisinde Kilim halı yıkama kalitesini bulamazsınız. İşletmemiz, bölgenizdeki en iyi halı yıkama hizmetini sunmayı garanti eder.

Pratik Bilgiler
Evde uygulayabileceğiniz birbirinden Kullanışlı, leke çıkarma, evde halı bakımı gibi konularda detaylı bilgilerin olduğu https://www.kilimhaliyikama.com/kategori/pratik-bilgiler/ kategorimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Kilim Halı Yıkama
Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme  
Sosyal Medyada Bize Katılın. Kampanya ve Etkinliklerden İlk Sizin Haberiniz Olsun.

 

Son Güncelleme: Nis 21, 2021 @ 22:27

Call Now ButtonHızlı Arama