Haznedar Halı Yıkama

Haznedar Kilim Halı Yıkama

Haznedar Halı Yıkama Hizmetleri

Haznedar Halı Yıkama servisi, Türkiye’nin en büyük halı yıkama fabrikası olarak 15 yılı aşkın süredir; profesyonel halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Haznedar bölgesinde binlerce memnun müştri portföyüne sahip Kilim Halı Yıkama’da halılarınızı gönül rahatlığı ile yıkatabilirsiniz.

halı yıkama hizmetleri dışında halı tamiri, yorgan, yastık, battaniye gibi diğer eşyalarınızı da servisimizde yıkatabilirsiniz.

Servisimiz gelişen teknolojilerle her yıl yaptığı AR-GE çalışmaları ile alt yapısını daima güncel tutuyor ve Avrupa Standartlarında bir temizleme deneyimi sunuyor. Servisimiz müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışla faaliyet gösteriyor. Buna müteakip olarak fiyatlarımız en ekonomik olacak şekilde özenle dizayn edilmiştir.

Haznedar’da 120.000 dolayındaki müşteri portföyümüzden aldığımız geri dönüşlerin tamamı hizmet kalitemizi ve fiyat politikamızı öven geri dönüşümlerdir.

“Servisimizde halılarınız başkalarının halıları ile asla karışmaz.”

Dikkat! Haznedar Halı Yıkama Uyarıyor. Halılarınızı, yetki belgesi olmayan firmalara emanet etmeyin. Oto yıkama vb. yerlerde yıkanan halılar, eskisinden daha çok bakteri taşır ve ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.

Kilim halı yıkama fabrikası müşterilerinin sağlığını önemsiyor ve buna göre halılarınıza temizlik işlemleri uyguluyor. Servisimizde Avrupa’nın 1 numarası ERA111 Endüstriyel Halı Şampuanları kullanılmaktadır.

Era111 antialerjik, antibakteriyel ve antistatik özellikleri bir arada barındırarak halılarınızda mükemmel bir temizlik sağlar. Şuana kadar halı yıkama hizmeti alan tüm müşterilerimiz, hizmetlerimizden memnun kaldılar. Sizde halılarınızı güvenle yıkanacağından emin olduğunuz bir servise teslim etmek istemez misiniz?

Şimdi profesyonel olarak bir halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız servisimizi arayın. Üstün kalitede profesyonel bir temizlik deneyimini bizimle yaşayın.

Haznedar halı yıkama evde uygulayabileceğiniz pratik halı yıkama çözümleri hakkında, https://www.kilimhaliyikama.com/kategori/pratik-bilgiler/ detaylı bilgiler sunuyor.

Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme  
Sosyal Medyada Bize Katılın. Kampanya ve Etkinliklerden İlk Sizin Haberiniz Olsun.
Haznedar Kilim Halı Yıkama
Haznedar Kilim Halı Yıkama

 

Call Now ButtonHızlı Arama