Kilim Halı yıkama farkımız

Bizi diğer halı yıkama firmalarından ayıran en belirgin farkımız
Tek farklı firma oluşumuz..
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile siz değerli müşterilerimizin beklentilerini belirliyor ve olabilecek en hızlı şekilde karşılıyoruz.
Yılların vermiş olduğu tecrübe ve işimize olan sevgimizi harmanlayarak sizlere hizmet olarak sunuyoruz..

Kaliteden ödün vermeden, “Hijyenik koşullarda çalışarak” sağlığınızı riske etmeden, Bize duymuş olduğunuz güvenin karşılığını verebilmek için. En iyisi olmak zorundayız..
Bunun bilincinde olarak, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

İstanbul avrupa yakasının tüm semtlerine ücretsiz servisimiz bulunmaktadır
ücretsiz servislerimiz ile bildirmiş olduğunuz adresleriniz den halılarınızı alıyoruz..
Tam otomatik makineler ile temizlik işlemini tamamlıyoruz, temizleme aşamalarında bir halı farklı bir halı ile kesinlikle temas halinde bulunmuyor..
Halı yıkama makinelerimizin tasarımı nedeni ile böyle bir durum mümkünde değil zaten..
Her halı cinsi farklı bir yıkama gerektiriyor, fabrikamızda halılarınız cinslerinin ve mevcut lekelerinin durumuna göre yapılan ayarlamalar ve bitkisel leke çıkarıcı şampuanlar kullanılarak ayrı ayrı özen ile temizleniyor..
Gerekli leke çıkarma ve temizlik aşamasından geçen halılarınız sıkma makineleri vasıtası ile fazla suyundan arındırılıyor, kapalı kurutma odalarımızda tamamen kurutulduktan sonra kalite kontrolleri yapılarak paketleme işleminden geçiriliyor ve yine belirtmiş olduğunuz adresinize ilk günkü temizliğinde teslim ediliyor..

Yüzünüzdeki memnuniyetin yansıması olan tebessümünüz en büyük ödülümüz oluyor!.