Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama Servisi

Bahçelievler halı yıkama servisi olarak 20 yılı aşkın süredir Bahçelievler’de binlerce müşterimize hizmet veriyoruz. Kilim halı yıkama, deneyimli, eğitimli elemanları ve son teknoloji ürünü halı yıkama makine parkuru ile Bahçelievler halı yıkama firmaları arasında hatırı sayılır bir yere sahip, samimi, güler yüzlü, işini severek yapan yerel bir aile şirketidir.

Bahçelievler halı yıkama, ekonomik fiyatlar, hijyen garantisi ve tüm virüslere karşı etkin korumayı kişiye özel yıkama ile sunuyor.

Halılar her ev veya ofis eşyası için güzel ve konforlu zeminler sunar, ancak aynı zamanda sürekli bakım gerektirirler. Profesyonel hali yikama hizmetleri, halınızın lüks durumunu yıllarca korumaya yardımcı olur.

Halılarınız bazen temiz görünse bile derinlemesine bir temizlik gerektiğini bilmelisiniz. Uzmanlar minimum altı ayda bir halılarınızı profesyonel servislerce yıkanmasını tavsiye ediyorlar. Bunun nedeni, halı hav aralıklarına yerleşen zararlı toz akarları ve hızlı üreyen mikro organizmalardır. Halınızda leke yoksa dahi derinlemesine temizleme zamanı geldiğinde mutlaka halılarınızı profesyonel bir serviste yıkatın.

Bahçelievler Halı Yıkama
Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler’de 20 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz halı yıkama uygulamalarımızı her yıl güncelleyerek hizmet kalitemizi artırıyoruz. Yeni tip COVID-19 önlemleri kapsamında kişiye özel yıkama sistemlerimizle hizmet veriyoruz.

Halılarınız başkalarının halıları ile asla karışmadan kişiye özel olarak yıkanıyor ve hiçbir bulaşı riski ile karşılaşmadan evlerinize %99,9 oranında hijyeni sağlanarak teslim ediliyor.

Bahçelievler halı yıkama servisi, halınızı temiz ve hijyenik hale getirmenin yanı sıra, profesyonel halı temizleme hizmetleri aşağıdaki faydaları sunar.

 1. Sağlık Faydaları – Halılar genellikle sinüs ve astım gibi solunum sorunlarıyla bağlantılı çeşitli bakterileri, alerjenleri ve toz parçacıklarını yakalar. En iyi halı temizleme hizmetleri , yıllar içinde halıda biriken toz, kir ve bakterileri gidermeye yardımcı olur. Bahçelievler halı yıkama hizmeti alan müşterilerimizin tamamı hizmetlerimiz yakınlarına da tavsiye etmektedirler.
 2. Önleme – Bahçelievler profesyonel halı temizliği, toz akarlarını ve küf gibi diğer alerjen kaynaklarını ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
 3. Koku -Halılar, özellikle evcil hayvanlarınız varsa kokuları bünyesinde barındırır. Profesyonel halı temizliği, evcil hayvan idrarından ve diğer dökülmelerden kaynaklanan kokuları ortadan kaldırır.
 4. Görünüm – Derin temizlik, halının estetik değerini geri kazanmanıza yardımcı olur.
 5. Daha Uzun Kullanım Ömrü- Profesyonel halı temizleme hizmetleri halınızı birinci sınıf durumda tutabilir ve ömrünü uzatabilir.
Bahçelievler Halı Yıkama
Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler En Yakın Halı Yıkama

Sağlıklı ve üretken bir çalışma alanı sağlamak için üstün temizlik yöntemleri kullanıyoruz. Harika ilk izlenim, birinci sınıf estetik, uzun kullanım ömrü ve iyileştirilmiş iç mekan hava kalitesi, halı temizlemenin önemli olmasının nedenlerinden sadece birkaçıdır.

Servisimiz, Bahçelievler’de merkezi noktalarda günboyu servislerini bulundurmaktadır. Bahçelievler halı yıkama servisi aradığınızda süper hızlı servis ağımız günboyu çağrılarınıza cevap verecektir. Halılarınızın derinlemesine temizlenme süresinin geldiğini düşünüyorsanız veya kötü koku, inatçı leke gibi problemleriniz varsa bugün bizi arayın!

Bahçelievler’de Profesyonel Halı Yıkama Servisi mi Arıyorsunuz?
Yardımcı Olabiliriz!

Kilim Halı Yıkama Servisi tarafından sunulan profesyonel halı yıkama hizmetleri aşağıdaki avantajları sağlar:

 • Tek tip bir halı görünümüne yardımcı olur.
 • Bakteri, mikrop, hastalık, koronavirüs, hastalık ve küfün yayılmasını önler.
 • Lekeleri ortadan kaldırır.
 • Özellikle trafiğin yoğun olduğu alanlarda aşınma ve yıpranmanın etkilerini azaltır.
 • Halınızın doğal, estetik görünümünü ve dokusunu geri kazandırır.
 • Halınızın ömrünü uzatır.
 • Halınızı, gelecekteki dökülmelerin ve lekelerin yerleşmesini önlemek için koruyucu bir tabaka ile uzun süre korur.

Dolayısıyla, “Bahçelievler’de halı yıkama servisi” arıyorsanız, Kilim halı yıkama servisi tüm halı temizleme çözümleri için tek adresinizdir.

Bahçelievler’de Ticari Halı Yıkama Hizmetleri Sunuyoruz.

Halı, şu anda ticari ortamlarda en çok tercih edilen döşeme malzemesidir. Kabinlerin ve iş istasyonlarının ortaya çıkması, halıların zeminden tavana kadar geniş alanları kaplayabileceği anlamına gelir. Ticari halı temizleme hizmetlerimiz, kolay temizlik için halı yüzeyindeki kiri kaldırmada doğal temizleme solüsyonlarını kullanır. Ofis halı yıkama hizmetlerimiz halınızı buharla temizlemek için %80 daha az su kullandığından, halılar 1-2 gün yerine 1-2 saatte kurumasını sağlar.

Bahçelievler’de Halı Yıkama Fiyatları

Bahçelievler halı yıkama fiyatları, alan halılarının veya temizlenmesi gereken halının kare görüntüsü dahil olmak üzere birden çok faktör etkilemektedir. Diğer faktörler arasında leke yoğunluğu, halı dokuma türü, gerekli temizleme işlemi ve yeşil temizlik ürünleri bulunur. Her halının kendine has bir temizleme yöntemi bulunur ve bu sebepten ötürü her halının bu koşullara bağlı olarak fiyatları değişkenlikler gösterir.

Halı yıkama fiyatlarımız için bugün bizi arayabilirsiniz. Halı temizleme hizmeti incelemelerimize göz atın ve memnun müşterilerimizin neler söylediklerini deneyimleyin.

Bahçelievler halı yıkama incelemeleri: Google Harita – Yorumlar

Bahçelievler Halı Yıkama
Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama Hizmetleri

Bahçelievler Halı Yıkama 2005 yılından bu yana binlerce müşteri portföyüne sahip, Bahçelievler’in en büyük halı yıkama tesisleridir. 5000m2 kapalı halı yıkama fabrikamızda günlük 2000m2 halı yıkama kapasitesi ile bahçelievler halı yıkama hizmetlerinde lider kuruluştur.

Kişiye özel halı yıkama hizmetlerimiz sayesinde halılarınız başkalarının halıları ile kesinlikle karışmaz. Özel kurutma sistemi, durulama sistemi, kalite kontrol ünitesi ve söz verdiği gün ve saatte teslimat yapıyor %100 müşteri memnuniyeti hedefliyoruz.

“Halılarınız yıkanırken başkalarının halıları ile kesinlikle karışmaz.”

kilim halı yıkama ile çalışan tüm müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

Pratik Bilgiler
Evde uygulayabileceğiniz birbirinden Kullanışlı, leke çıkarma, evde halı bakımı gibi konularda detaylı bilgilerin olduğu https://www.kilimhaliyikama.com/kategori/pratik-bilgiler/ kategorimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Halılarınız evinizden alınıp tekrar evinize teslim edilene kadarki tüm süreçte uzman ekiplerimizce büyük bir titizlikle tüm bakım ve temizlik aşamalarından geçirilmektedir.

Kilim Halı Yıkama

Halılarınız, ücretsiz servis, etiketleme, paketleme, yıkama, durulama, kurutma, kalite kontrol, paketleme ve teslimat olmak üzere 9 aşamadan geçer. Tüm bu uygulamaların sonucunda mutlu müşteriler görmek bizi motive ediyor.

Bahçelievler halı yıkama hizmetlerimizden memnun kalmadığınız anda halılarınızı hiçbir ücret almadan tekrar yıkayıp adresinize teslim ediyoruz. İşinin arkasında duran, sözünün eri bir esnaflık, bizim en temel prensibimizdir.

Bahçelievler Halı Yıkama

Her yıl gerçekleştirdiğimiz AR-GE ve inovasyon çalışmaları, Fuar ve çeşitli mesleki etkinliklere katılım sağlayarak sektördeki tüm teknoloji ve yenilikleri yakından takip ediyor, buna göre hizmetlerimizi sürekli güncel tutarak Bahçelievler halı yıkama hizmetlerinde lider firma olma özelliğimizi bu inovasyon çalışmaları ile sürdürmeye devam ediyoruz.

Sizde Bahçelievler halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız bugün bizimle irtibata geçin, gelelim halılarınızı alalım ve %100 müşteri memnuniyeti politikası kapsamında gerçek bir derinlemesine temizlik yapalım.

 

 

 

Bahçelievler bölgesinin tüm mahallelerine ücretsiz servisimiz bulunmaktadır.

Çağrı merkezimizden bize ulaştığınız anda işleminiz kayda alınır, en kısa sürede ücretsiz servislerimiz belirtmiş olduğunuz adresinizden halılarınızı teslim alır. Gereken özen ve kalite ile temizlik aşamalarından geçirilip kalite kontrolleri yapıldıktan sonra adresinize teslim edilir.. Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz.

Bahçelievler Halı Yıkama
Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler’de Hizmet Bölgelerimiz

Bahçelievler Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Çobançeşme Mahallesi
Fevziçakmak Mahallesi
Hürriyet Mahallesi
Kocasinan Merkez Mahallesi
Siyavuşpaşa Mahallesi
Soğanlı Mahallesi
Şirinevler Mahallesi
Yenibosna Merkez Mahallesi
Zafer Mahallesi

Sosyal Medyada Bize Katılın. Kampanya ve Etkinliklerden İlk Sizin Haberiniz Olsun.

 

Son Güncelleme: Nis 21, 2021 @ 22:20

 1. zübeyde arıkan diyor ki:

  hızlı ve kaliteli servis gerçekten tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum

 2. Sevda Başoğlu diyor ki:

  Bahçelievler halı yıkama hizmeti almak için internetten başvurdum yarım saat sonra geldiler süper valla.. halılarım tertemiz yıkandı ve mis gibi kokuyor.. elemanlar güler yüzlü güvenilir insanlar teşekkürler

Yorumlar kapalıdır.

Call Now ButtonHızlı Arama